Balance management je unikátní metoda testu, kdy za 15 minut testu objevíte své skryté postoje, strachy a pracovní talenty. Jsme ovlivňováni svými myšlenkami a hluboce uloženými představami sami o sobě samých, daleko více, než si připouštíme. Je úlevné a produktivní se podívat na to, jak smýšlíte o sobě, druhých, jako to tvoří vaši osobnost a jak žít šťastněji a mít lepší vztahy. Zní to jako pohádka? Zní, ale je to dlouhodobě vyvíjená a testovaná práce s daty.

Chcete zjistit jak jste na tom skutečně se svými ambicemi (ovlivňuje prokrastinaci), ochotou řešit konflikty? Jak velké je vaše sebevědomí a stabilita? Co vás opravdu motivuje a co vás dráždí, aniž byste si to uvědomovali? Zní to trochu strašidelně? Zní, ale je to lékařsky ověřená práce s daty.

Co přinesla metoda mně? Před třemi lety, kdy jsem se s testováním seznámila jsem byla uhranutá přesností výpovědi v oblasti stresu. Dnes je test mnohem rozsáhlejší a ukáže i postoje k sobě, což využiji v práci s klienty v oblasti zvyšování sebevědomí a sebeúcty, odvahy se prosadit. Dále postoje k druhým, takže můžeme zapracovat na různých vztazích skrze rozvoj Asertivity a zdravého sebeprosazení se. Co je perfektně využitelné jsou pracovní role, které jednoznačně ukazují, jestli jste spíše tahoun, nebo stmelovač. Že už se znáte? Jako koučka a 50 let stará osoba vím, že schopnost sebemanipulace je obrovská. Ztráty životní energie vynaložené na potlačování své pravé osobnosti jsou tak zbytečné.

Chcete se ve svém životě posunout, rozhodujete se, ale tak nějak hledáte motivaci, energii?
Objednejte si balíček Balance energy.

  1. 15 min. on-line test barvově slovních asociací
  2. vyhodnocení on-line, nebo osobně cca 90min.
  3. další on-line podpora, konzultace  3x20min.

To celé za 2800,-Kč.

Jste rozhodnutí změnit své slzavé údolí v kopec radosti?
Nemysli a volejte, pište. Bára 777 658 413, bara zavináč nemysli na cz