Napětí, tzv. napnelismus jak říkával tuším, Jan Werich, není nic zdraví škodlivého. Až když je toho víc, než je zdrávo, začne nás napětí hnát do křeče “streče”. Nespavost, přes den únava a neprodukce. Netolerance, chybovost, špatné výsledky v poznávání obecně. To vše je jen malý výčet výčitek panu Stresu. A přitom, když se lekneme, dokážeme velké věci. Ale lekat se pořád, to jednoho unaví,že?

CA metoda je jednou z metod, kterou je možné měřit stres. Vztahujeme na základě barev a slovních asociací vaše výsledky k populaci. Tím se dozvídáte, jestli jsou pro vás například pojmy Já, Pomalost, Nadřízený spíše stresující a skličující a nebo spíše jsou to pojmy, faktory, které vás nabuzují. A to i vzhledem k ročníku, populaci obecně.

Chcete zjistit jak na tom se stresem jste právě teď vy? Nabízím vám účast v průzkumu prožívání stresu napříč firmami v ČR a SK.

Link na měření je pro vás přístupný zdarma.
Výsledek si můžete nechat poslat na e-mail, a pak si po čase a několika měřeních odladit své poznání účinků stresorů na váš organismus a psychiku. Už diskuze nad výsledky vede k poznání kroků k pozitivní změně.
Třeba taková pravidlená svižná procházka, nebo vynechání televizních zpráv, dokáže často doslova divy a převrat v prožívání života.
Průběžné měření stresu, k čemu to je?
Když víte, co vám vadí, změny zavedete rychleji.
Tak dejte o sobě vědět a sdílejte i svým kamarádům, známým, kolegům.
Nemysli a měř.