Kdysi se za schopnost léčit bolesti duše upalovalo. Používám tzv. obrázkovou metodu a tedy jistou formu fototerapie, již dlouho. Zatím mne nikdo upálit nechtěl a to ani přes prokazatelné výsledky   😀 Ještě před výcvikem na koučku, jsem používala fotky a časopisecké výstřižky docela hojně k odpoutání se klienta od reality a schopnosti uvolněně mluvit  o “problému”. Bylo to hezké a intuitivní a navazovalo mi to i na automatickou kresbu, vision boardy. Pak jsem měla možnost potkat další různě “silné” soubory obrázků, které s větší čistotou a jistotou odhalovaly skrytou podstatu klientových otázek. Mohu jmenovat například karty Magdaleny Vokáčové, různé mandalové karty, nebo karty  Dixit, či Dialoque. Z těch posledních, velkoformátových, jsem byla dlouho nadšená i když hodně soupeřily se snovým světem serií  Dixit, vyprávěcích karet.

Až jsem potkala Radka.

Takový trochu čaroděj Merlin v novodobém podání. S Radkem jsem se mnohem více uvolnila pro práci s obrázky. Když může chlapík vykládat karty top managementu banky, proč bych se já měla cítit jako nějaká poťapaná ezoterička? Navíc měl v rukávu ještě vědecká tvrzení o fototerapii a jejím fungování. V klidu mne provázel a dodnes provází mnoha velmi silnými procesy, které, jak s oblibou říká, jsou nečekané, ale velmi přesné.

A tak dnes po mnoha letech praxe se hrdě hlásím k novodobým čarodějnicím (nadsázka). Kdy sice pořád nechápu přesně proč a jak se ty věci dějí, ale vím, že je to dobré dílo. Navíc vysoce funkční. Citlivě provázím lidi po jejich zmatcích pomocí tří sad karet Points of you. Každá z karet je umělecké dílo a zastavený život, který se už už rozbíhá. Fantazie nemůže lenivět a řešení přicházejí s lehkostí pírek z labutí. Kdo by chtěl zakusit například přechodový narozeninový rituál pomocí karet Points of you, nebo oslavu jara, nového roku, nového zaměstnání, rozlučku se svobodou, nebo naopak přivítání nějaké nové situace ve svém životě, nechť neváhá mne oslovit.

Cena by neměla být překážkou vašeho rozvoje, domluvíme se. Je možné spojit svou práci na sobě i v prostředí Ranche Violet, nebo vinořské  komunitní Zahrady Pastvina. Jste srdečně vítáni ti, kdož v dobrém přicházejí a umí si říci o pomoc. Neboť jen tam, kde je žák, objeví se učitel.

Děkuji Radku Pernico, že ses včas objevil 😉