Nosím jméno Barbora a druhé Johanna. Pěkně v rovnováze znělé a neznělé. Už víc jak čtvrtstoletí pracuji mezi lidmi. Za půl století mi bude sto. Sto čeho, nebo sto co? Inspiruji lidi k akci. Provádím je situacemi, hledáme společně jejich řešení a nejlepší možná řešení v čase a prostoru. K schopnosti nejen přežít, ale taky být zdráv a vesel. Vykroč a dokážeš víc. Zvu tě na Cestu k jemnosti, k rozhodnosti, k vnitřní síle a vlastní motivaci. Pro vás a vaše lepší vztahy.

Proč tedy a  jak Nemysli! A jde to vůbec? 

Ověřila jsem si v 15ti leté masérské i obchodní praxi, že emoce, tělo i mysl jsou propojené. Mám cit, odvahu i erudici pro to, kdy ubrat, kdy přidat, jak z tebe a tvého těla vydolovat to nejlepší. Za 30 let obchodování a vedení lidí jsem si ověřila, že příběhy a emoce jsou nosným prvkem našeho jednání. Naučila jsem se rozlišovat manipulaci od motivace, vyjednávání od přetahování, naučila jsem se nehandlovat, ale tvořit vztah skrze naslouchání. Mám už dnes jemnocit pro vyhledání pravých motivů a zájmů, skrytých za pozičními výroky a jednáním.

Co tedy získáte spoluprací se mnou?
Cestou individuální a skupinové spolupráce nacházím s vámi vaší osobní i profesní individualitu, originální a tvůrčí osobnost. Rovnováhu. 

  1. Zjistíte kdo jste a kam kráčíte. Najdete vnitřní motivaci a tvořivost, posílíte soustředění, zlepšíte zdraví.
  2. Najdete své i druhých  hranice ve vztazích, najdete se v prostoru a čase. Naučíte se převzít odpovědnost za své jednání.
  3. Naučíte se říkat Ano, a . I NE. Získáte přístup ke svým domnělým chybám. Naučíte se chyby komunikovat a dělat, přijímat a přetavovat na výhodu. Zjednodušíte si život.
  4. Poznáte své emoce a nučíte se s nimi zacházet. To neznamená, že je odpářete ze svého života, ale naučíte se je použít ku svému prospěchu.
  5. Najdete odvahu žít plně. Realizovat krůček po krůčku své sny a přání.

Pro firmy pracuji na míru a portfolio mých zkušeností naleznete na LinkedIn.

Toto nezvládneme na jednom koučovacím sezení a jednou technikou. Je potřeba trénovat. Pracuji s tělem i myslí. Vybudujte si silnější tělo a vnímavější mysl. Získáte praktické zkušenosti jak se sebou a druhými zacházet a to vám zůstane navždy. Mým cílem je vám ukázat, že jste skvělí už teď a tady a naučit vás to krok po kroku používat. Někdo tomu říká psychohygiena, někdo Hygge. Já tomu říkám životní spokojenost a schopnost se vyrovnat.

Zajímají vás ceny?

Kolik stojí tvá spokojenost, klidný spánek, pracovní výkon, radostné vztahy a zdravé tělo? Zpravidla zdání vysoké ceny je nepochopený přínos. Sedneme  si na 20min. kafe, nebo on-line session? Oťuknem se na nějaké neformální akci ?

„Dveře poznání otevírá klient klikou, která je na jeho straně dveří.“ Máš odvahu se opravdu poznat, pohnout z místa a tréninky těla a duše absolvovat? Kdy otevřeš a vykročíš se se mnou na cestu za vlastním dobrodružstvím?  

Potřebuješ změnu? Poznej sebe sama a vyčisti si hlavu. Cestou, necestou. Nemysli a vykroč. Nikdo jiný to za tebe neudělá.

Pro koho tu nejsem:
pro lenochy, fňukaly a stěžovače. Skeptiky a pesimisty. Pro drbany, kteří myslí, že se naučí lépe manipulovat s lidmi, když se naučí jak je poznat hlouběji.

Jsem maximálně nestranná, zachovávám mlčenlivost a účast a setkávání se mnou jsou vždy je dobrovolná. 

Těším se na setkání v klidu, míru a důvěře, že každou chvílí můžeme udělat ten lepší krok. Krok k tomu, že jsme š’tastní.

Bára Johanna