S Nikol se známe z ročního koučovacího výcviku. Tato mladá dáma mě ohromila hned v několika prvních minutách, když mi v představovací 5minutovce s ohromeným úžasem a zářícíma očima vyprávěla o pobytu na severu, kde řídila psí spřežení. Aha efekt uvědomění si vlastní síly a sebedůvěry v to, že vždy najde řešení, byl osvobozující a dojemný pro obě. Pro mne je Nik, která výborně píše, cvičí jógu, je cílevedomá a má nádherné vlasy a úsměv, zůstává i nadále vílou silnou jak obr. 

 

“Ahoj Baru, za lesní cestu s tématem svobody Ti velmi děkuji. Musím vyzdvihnout dvě situace, které mi nejvíce utkvěly a mechanismy, které se v nich ukázaly. První bylo to, že každý z nás může cestu ovlivnit a utvářet, tedy že nejsme jen pasivní účastníci, kteří jsou vedeni lesem, ale že cestu samotnou a to jak bude vypadat můžeme tvořit sami, aneb jestli chceš buřty, tak si je vezmi sebou. A jak jsem za to byla ráda, bez posezení u ohně by to pro mě nebylo ono. A druhá situace byla naše domluva u tabule pod Ronovem, další krásný příklad toho, jak krásně komunikovat to, co každý z nás potřebuje. Tohle je moc potřeba a mě se líbilo, jak přirozeně, nenásilně a přitom jasně to bylo uchopeno.

V první otázce jsem zaškrtla jiné, protože to pro mě bylo – inspirující, úžasné díky tomu, v jak nádherné krajině jsme byli a jak skvělou a obohacující partu jsme vytvořili, svobodné, přemýšlivé, vtipné a relaxujíc. Mimo jiné skvělý nápad s tím, že elektronika je vypnutá – takové víkendy do svého života zavedu pravidelně.
Nevím, jestli to je srozumitelné, ale klidně ráda dovysvětlím osobně. Objímám Tě a ještě jednou díky. Nikol”

 

Toto vše můžete zažít jak na jednodenních cestách, tak na Woodstroming 1-6. pásmu lesních víkendových pobytů, které je možné absolvovat i jednotlivě.

 

Bára Johanna