Změň své postoje a tím změníš i postoje druhých. Je to jednoduchá fyzika. Jak dlouho to trvá a podaří se to někdy? Odpovědi hledáme každý sám, ale skrze příběhy se můžeme inspirovat a nacházet společně prospěšná řešení. Trvalo mi desítky let, než jsem přišla na to, že spojnicí všech mých aktivit je hledání rovnováhy. Vztahy mezi lidmi, souvislosti mezi nimi a jejich konáním, schopnost ovlivnit sebe a svou realitu a tím reality těch druhých. To vše je pro hledání rovnováhy pole široké jak Saharská poušť. Pole živé jak Amazonský prales. Neustále se měnící podmínky a jedinou jistotou je nejistota. Je to jízda. Hledání směru je mnohdy složitější, než když se vezete v lavině bez pípáku. Dobrá zpráva je, že vám v tom mohu pomoci, stejně jako mě bylo pomoženo.

Co vše je pro vás přichystáno v proStory?

  1. Prostor pro sdílení příběhů. Ať už tomu budeme říkat koučování, konzultace, nebo poradenství. Vždy budete vědět, co se bude dít s vámi a vaším životním příběhem, který si budeme sdělovat.
  2. Prostor pro půjčování inspirativních knih. Vybudovala jsem slušnou seberozvojvou základnu a tak biblioterapie, nebo studium má u mě zelenou.
  3. Prostor pro zažívání různých postojů. Mám tu masky a převleky a uvítám i další do sbírky. S maskou je práce na pochopení své role ve světě mnohem zábavnější!
  4. Prostor pro rovnováhu těla. Nácvik správné dechové vlny, posílení centra rovnováhy a masáže přes oblečení, nebo tejpování. A v létě, samozřejmě oblíbená Slacklina a chození na ní v parku před Plechárnou.
  5. Prostor pro komunikaci a její změnu k lepšímu žití.
  6. Prostor pro intuitivní kreslení, tvorbu mandal z písku, květin a dalších materiálů.
  7. Prostor, výchozí bod k procházkám Mimo provoz i Woodstroming.
  8. Prostor pro nalezení té nejlepší možné dohody v čase a prostoru.
  9. jiné..neprobádané a vše v duchu “yesendování”. Stavím na tom, co JE. Ne na tom co není a je vytvořeno  jako pouhá domněnka v mysli.

Další a rychlé informace najdete na FB/nemysli.

Adresa:

Kpt. Stránského 996/2, 8.patro, Praha 9. Pár minut procházkou od metra Černý most, nebo zastávka Bryksova busu 224. ProStory jsou záměrně umístěné na konci Prahy v pečovatelském centru, v blízkosti komunitní Plechárny a lesů táhnoucích se daleko na východ a jih Prahy.

Ceny:

Peníze by neměli být překážkou k cestě v rozvoji dovedností vedoucích k radostnému a plně realizovanému žití. Domluvíme se.

 

Přeji vám krásné dny a budu se těšit na setkávání se s vašimi příběhy.

Bára Johanna