Užijme si svátky jara atraktivně a společně s přírodou. Kdo by necítil na jaře pnutí chtění a touhy po něčem novém, svěžím? Sdílení v přírodě je nejlepší způsob jak vymést pavučiny ze zákoutí našich myslí a vynést na světlo své schopnosti, touhy a přání. Čtyři dny, každý sám o sobě, nebo jako celek, oblaží vaši duši i tělo. Přijeďte na statek s více jak 20ti koňmi, lesy a loukami, užít si jarní přírodu, odpočinek a čas pro sebe. Program je určen pro dospělé muže a ženy.

Pouze čtyři hlavní aktivity vám dají dostatečný prostor pro vstřebání zážitků, sdílení a kvalitní odpočinek.

Pátek 15.4.2022 – příjezd a ubytování během dne. Večerní setkání s kartami Points of you a symbolikou jara, nového startu. Lépe se poznáme, zjistíme své potřeby a do víkendového pobytu půjdeme s jasnějšími záměry.
Sobota 16.4.2022 –  dopoledne volný program, odpoledne téma: Morana-vyneseme symbolickou smrt. Vyrobíme si společně Moranu, budeme sdílet, co nás poškozuje, s čím je potřeba se rozloučit a následně ji spálíme a rozloučíme se se starým a nefunkčním. Do neděle půjdeme lehčí a svobodnější. Sdílení křivd, jizev a nesnází, nesmírně uvolňuje energii spotřebovávanou na stud, pocit viny. Inspirovala jsem se Klanem jizev z knihy Ženy, které běhaly s vlky.
Neděle 17.4.2022 – dopoledne volný program. Odpoledne si vyrobíme osobní Nástěnku vizí. Je snadné říci co nechceme. Ale jak jsme na tom s přáními, vizemi? Řízená imaginace a koláž z obrázků jsou nejlepší cestou pro uvědomění si svých tajných přání.
Pondělí 18.4.2022 – kruh uzavřeme dopoledním setkáním s Příběhem hrdinské cesty. Vyprávění a sdílení příběhu, který se chystáte žít pomocí obrázkových karet na odvěkém schématu mytických příběhů, vám ukotví zážitky a sebepoznání tohoto prodlouženého víkendu v přírodě. Rozloučení a odjezd odpoledne po společném obědě.

Záměrně neuvádím přesný program. Flow, plynutí je základem tohoto pobytu. Cílem je odpočinout si a načerpat energii. Čekají na vás dva útulné apartmány ranche Violet a vegetariánská lehká strava. V průběhu dnů jsou pro vás připravena i dechová cvičení, výtvarné pomůcky. K dispozici jsou samota lesů, magie hory Bzí, nedaleké lázně Letiny s vyhlášeným pivovarem.

Cena:
Ubytování, strava a celý program: 3600,-Kč/osoba/apartmány, nebo 2000,-Kč/osoba/ve společném pokoji nad společenskou místností. Program je možné čerpat i bez přespání, nebo jídla, pokud jste z okolí Letin. Na snížení ceny se domluvíme individuálně. Kapacita programu 12 bytostí.

EDIT: již jsou volná lůžka (6 míst) jen ve společné místnosti nad společenskou místností.
Zarezervujte si už teď své místo v jarním programu na ranchi Violet. (napište na bara@nemysli.cz)

Změna programu vyhrazena v závislosti na velikosti skupiny a počasí.